Vážení zákazníci, z důvodu velkého počtu objednávek se nám prodlužuje doba výroby na cca 2 měsíce.
Omlouváme se a děkujeme za trpělivost. Odesíláme cca 15 -20 (prosinec - březen 35-40) pracovních dní po zaplacení objednávky.

Reklamační řád

Prodávající poskytuje kupujícímu záruku 24 měsíců na dodané zboží. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady nebo vady vzniklé při výrobě. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé nesprávnou manipulací nebo způsobené dopravcem.

Pokud je zboží poškozené dopravcem je nutno toto okamžitě nahlásit dopravci . Poškozené zboží nelze vrátit!

Díly jsou určeny pro motorsport !!

 

Informace o zboží

všechny díly určené k odlehčení vozu je NUTNÉ před lakováním nejdříve dopasovat na voze.

Výrobky bez atestu pouze pro motorsport

 

Reklamace

Reklamaci na zboží v záruční době uplatní kupující u prodávajícího jakýmkoliv způsobem - písemně, telefonicky, emailem, faxem, osobní návštěvou. (pokud nám budete reklamované zboží zasílat poštu či přepravní společností - nezasílejte na dobírku, zboží nebude převzato !!!) Na základě popisu závady a případné telefonické konzultace rozhodne prodávající o způsobu řešení reklamace. Místem řešení reklamace je sídlo prodávajícího. V případě, že kupující bude požadovat řešení reklamace formou opravy, má prodávající právo ho přesměrovat na servisního partnera příslušného výrobce. V případě zjištění rozporu s kupní smlouvou, informujte nás o této skutečnosti co nejdříve - kontakt

 

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

spotřebitel má právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Celková hodnota zboží včetně přepravného bude následně spotřebiteli vrácena poštovní poukázkou či bankovním převodem / hotově (při osobním doručení). Toto platí pouze pro nepoužité či jinak nepoškozené zboží vrácené ve 14denní lhůtě. Zboží prosím zašlete, či jiným způsobem dopravte na adresu naší provozovny. Zboží nezasílejte na dobírku - nebude převzato. Po obdržení a kontrole zboží Vám vrátíme odpovídající částku.

Toto se nevztahuje na výrobky na objednávku.

Závěrečná ustanovení a ostatní ujednání

Fakturované zboží lze v případě nutnosti bezplatně vyměnit za jiný titul v téže hodnotě.
Tyto všeobecné platební, dodací a záruční podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.

 

Poštovné a balné 

Česká pošta - balík do ruky - 190,- Kč

Pro objemné zásilky je možno využít pouze služeb České pošty. Nárazníky, spoilery a jiné objemné produkty je nutné balit do kartonových krabic a folie . Jedině tak můžeme téměř s jistotou předejít mechanickému poškození během přepravy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz